Пн-Пт: з 8-30 до 17-30 Сб, Нд: вихідний E-mail: dkg@dkg.com.ua
До зими готові! Оновлення асортименту ТМ «SIZAM»
До зими готові! Оновлення асортименту ТМ «SIZAM»
  • 2021-01-16

Серед колекцій утепленого одягу ТМ SIZAM з’явилась нова утеплена куртка колекції EDINBURGH.

Куртка EDINBURGH – ідеальне рішення для ІТР робітників!

Сучасний дизайн виробу, яскравий червоний колір та світловідбиваючі декоративні смуги на плечах і капюшоні надають змогу виділити керівництво на будівельних та виробничих об’єктах.
 
Модель розроблена за технологією одягу для туризму та спортивного одягу, завдяки чому в цьому виробі буде комфортно за будь-яких несприятливих погодних умов, і водночас зручно при інтенсивних навантаженнях.
 
Переваги та характеристики куртки
 
Куртка на блискавці з додатковою вітрозахисною планкою на липучках має властивості одягу з «МЕМБРАННОЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ», яка забезпечує відмінну терморегуляцію і захист тіла при температурах в межах від 0 до -10°С.
 

✔️ WP – 5000 mm, повітропроникність – 1000 mvp.

✔️ Зовнішня тканина – 100% поліестер Таслан 320D з додатковим PU покриттям, що покращують водо-та брудовідштовхувальні характеристики.

✔️ Утеплювач – 100% поліестер, Таффета 190Т.

✔️ Комір куртки – стійка.

✔️ Капюшон куртки також утеплений, пристібається за допомогою блискавки і двох бокових липучок. Об'єм капюшону регулюється за допомогою еластичних шнурків з фіксаторами у 2-х напрямках: по овалу обличчя та на потилиці.

✔️ Щільність прилягання подолу куртки також регулюється за допомогою еластичного шнура з фіксаторами (стоперами). Крім того, подол куртки містить додатковий еластичний пояс для кращого захисту від холоду, вітру та потрапляння снігу всередину.

✔️ Манжети рукавів регулюються липучкою і додатково оснащені внутрішніми напіврукавичками (за аналогією з лижною курткою).

 

Функціональність куртки покращує і кількість та виконання кишень, усього їх 6:

✅ 2 нагрудні внутрішні кишені на блискавках з водовідштовхувальним покриттям;

✅ 2 нижні кишені спереду з клапанами на липучках і 2 додаткові бічні;

✅ 2 внутрішні кишені з боку підкладки.